КОРПОРАТИВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Олена Гальонко

Керівник відділу по роботі з корпоративними клієнтами

063-697-53-17

(Viber/Telegram)

 

 

Послуги корпоративним клієнтам:

Дуже часто, коли йдеться про обслуговування корпоративних клієнтів, в основу відносин між такими замовниками і виконавцем лягає аспект ціни, а слово і поняття «знижка» є їх невід’ємним атрибутом… Що ж, відразу скажемо, що ми, звичайно ж, готові запропонувати Вам гідну знижку, лояльні умови, індивідуальні прайси і багато іншого. Але відразу обмовимося – основна мета і завдання будинку побуту «Лотус Преміум» не продати Вам послугу, а надати потрібну Вам послугу, не почистити виріб, а зробити його чистим, не підштопати і підлатати реквізит, а вдихнути нове життя в річ зі своєю неповторною історією. Так, навіть при корпоративному обслуговуванні, наш підхід залишається індивідуальним як до клієнта, так і до кожної речі, якої клієнт до нас звертається.

«Навіщо це нам?» – запитаєте Ви. Тому що, на наше глибоке переконання, білосніжна скатертина на столі у Вашому ресторані, випрана нами з душею, додасть родзинку до будь-якої страви, і така страва матиме апетитніший вигляд. Тому що тонкий аромат простирадла, наволочки і підковдри у Вашому готелі, зроблять сон Ваших постійних відвідувачів міцним і солодким, і вони з великим задоволенням повернуться до Вас. Бо ідеально почищений і випрасуваний одяг додасть особливого шарму кореспонденту або диктору Вашої телекомпанії, і глядачі з нетерпінням чекатимуть нових сенсацій і репортажів.

Тому що чистота і затишок, яку створять у Вашому офісі наші фахівці з прибирання, додасть ще неповторнішої атмосфери і однозначно надихне Ваших співробітників на найкращі результати.

Що конкретно ми можемо запропонувати з послуг? Та практично все, де використовують мийні засоби, засоби для хімчистки, праску, голку з ниткою, інструменти для ремонту одягу, взуття, аксесуарів, і навіть більше!

І ми знаємо, що у Вас є особливі побажання щодо порядку надання послуг, наприклад, що стосується термінів – «на вчора». Не приховуватимемо – ми поки не винайшли машини часу, хоча дуже наполегливо працюємо над цим, але можемо запевнити Вас, що обов’язково запропонуємо варіанти вирішення такого завдання, і головне – не за рахунок якості!

Як і хто все це зробить? У нас, звісно, є свої секрети, але ми готові показати Вам і наше обладнання, і інструменти, і мийні засоби, і автопарк служби доставки, і…

Просто зателефонуйте  044-591-5-777 або зв’яжіться з нами електронною поштою calls@lotus-premium.com, розкажіть, а ми – впевнені, – зможемо запропонувати те, що цікавить саме Вас.

Будьте в курсі новин і знижок

Підпишись на розсилку новин та акцій

  Салон Адреса Графік
  Салон на вул. Златоустівській, 52 Салон на вул. Златоустівській, 52 Киев, ул. Златоустовская, 52 09:00-21:00
  Салон на вул. Василя Тютюнника, 51/1 Салон на вул. Василя Тютюнника, 51/1 Киев, ул. Василия Тютюнника, 51/1 09:00-21:00
  Салон на вул. Антоновича, 93 Салон на вул. Антоновича, 93 Киев, ул. Антоновича, 93 08:00-20:00
  Салон на Оболоні Салон на Оболоні Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6, корпус 5 08:00-20:00
  Салон на Жилянській, 59 ЖК «Дипломат Холл» Салон на Жилянській, 59 ЖК «Дипломат Холл» ул. Жилянская, 59 выезд курьера
  Салон на бульв. Лесі Українки, 1/4 Салон на бульв. Лесі Українки, 1/4 Киев, бул. Леси Украинки, 1/4 08:00-20:00
  Салон в ТЦ «Україна» Салон в ТЦ «Україна» Киев, пл. Победы, 3 10:00-21:00
  Салон в ТРЦ “Атмосфера” Салон в ТРЦ “Атмосфера” Столичное шоссе, 103 10:00-21:00
  Салон в ТРЦ «Аладдин» Салон в ТРЦ «Аладдин» Киев, ул. Михаила Гришка, 3-а 10:00-22:00
  Дякуємо!

  Ваше повідомлення успішно відправлено!