Хімчистка «Лотус-Преміум» – це більше, ніж просто хімчистка в Києві.

Не хвилюйтеся, якщо Ви забруднили вихідну сукню або костюм. Наша хімчистка — Будинок побуту «Лотус-Преміум», використовуючи найсучасніші технології, делікатно очистить Ваш одяг і взуття зі шкіри, замші й елітних тканин, речі зі складним декором і драпіровками, вбрання від іменитих дизайнерів!

Частіше одягайте шубку, взувайте замшеві чобітки й беріть дизайнерську сумочку! Не дайте їм нудьгувати в шафі! З хімчисткою «Лотус-Преміум» Ви можете собі це дозволити! Завдяки новітнім підходам до хімічного очищення все вищеописане збереже свій колишній вигляд і структуру тканини, а декоративні елементи й фурнітура (стрази, вишивка та інше оздоблення) будуть раді такому делікатному підходу, який ми використовуємо у своїй роботі.

Живіть яскраво кожного дня! Час летить дуже швидко! Одягайте своє найкраще вбрання, носіть найдорожчу розкішну білизну, не переживайте про долю Ваших ексклюзивних меблів! Адже, що б не трапилося, Будинок побуту «Лотус-Преміум» зможе легко і швидко очистити будь-яку річ, яка стала частиною Вашого життя!

У місті ви можете зустріти сотні оголошень: «Хімчистка Київ», «Хімчистка килимів Київ», але ми рекомендуємо вам довіритися перевіреним професіоналам! Адже наша компанія — Будинок побуту «Лотус-Преміум» — була заснована ще 2009 року, відмінно зарекомендувала себе, й сьогодні є лідером у сфері побутових послуг.

У мережі салонів «Лотус-Преміум» Вам завжди радо нададуть такі послуги хімчистки:

Стати клієнтом Лотус преміум

Підпишись на розсилку новин та акцій

  Даю згоду на обробку персональних даних

  Передзвонити вам?

   Дякуємо!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!

   Поставити запитання