Салони 

Адреси хімчисток Києва Будинку побуту «Лотус-Преміум»

На карті вище Ви зможете побачити все адреси хімчисток — приймальних пунктів Будинку побуту «Лотус-Преміум». Ми намагаємося розташовувати наші салони в кожному районі й куточку міста Києва, щоб зробити приймання і здавання речей максимально зручними для всіх наших клієнтів, у тому числі для тих, хто живе за містом. Якщо Ви не знайдете пункту приймання поруч з Вашим будинком або офісом, Ви можете скористатися послугою виїзного обслуговування, замовивши приймальника за тел.: 044-591-5-777 або нашою формою зворотного зв'язку. Наш водій приїде у найбільш зручний для Вас час і день: і у вихідні, й о 8-й ранку, і після 18-ї вечора, і за 15 км від Києва — ми не вміємо відмовляти своїм клієнтам.

Адреси хімчисток Києва можна знайти в будь-якому довіднику, але перш ніж звертатися в будь-яку з хімчисток, попередньо вивчіть інформацію про саму хімчистку, обладнання, яке в ній використовують, технології чистки, а також відгуки про компанію.

Хімія й миючі засоби, які використовуються у хімчистках мають бути сертифіковані й дозволені на території України, а фахівці, які ними користуються, мають проходити спеціальне навчання з їх використання. Бо навіть якщо Хімчистка використовує найновіший і дієвий засіб для очищення, при неправильному його використанні він тільки нашкодить тому чи іншому виробу, а іноді навіть може зробити його непридатним для подальшого використання.

Хімчистки Києва адреси досить поширений запит у столиці України. Так, наприклад, наша мережа салонів Будинку побуту «Лотус-Преміум», крім послуг хімчистки одягу, може запропонувати повний спектр послуг хімчистки.

Хімчистка Оболонь

Хімчистка на метро Лук'янівська

Хімчистка на Вокзальній

Хімчистка на Печерську

Хімчистка на Олімпійській

Хімчистка на Дружби народів

Хімчистка на Позняках

Отже, як Ви бачите, зараз у нашому розумінні, Хімчистка, це не тільки прання та чистка речей, а повний спектр побутових послуг, що виконується на найвищому рівні з урахуванням побажань найвимогливіших клієнтів.

Стати клієнтом Лотус преміум

Підпишись на розсилку новин та акцій

  Даю згоду на обробку персональних даних

  Передзвонити вам?

   Дякуємо!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!

   Поставити запитання