Чистка подушок
Чистка подушок
Стандарт

ВИЇЗД МОБІЛЬНОГО ПРИЙМАЛЬНИКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ДО 1000 ГРН

приймання чи доставка по Києву

ПОДУШКА 40*40

тік з кантом, в-во Німеччина, 1 шт

ПОДУШКА 40*60

тік з кантом, в-во Німеччина, 1 шт

ПОДУШКА 50*50

тік з кантом, в-во Німеччина, 1 шт

ПОДУШКА 50*70

тік з кантом, в-во Німеччина, 1 шт

ПОДУШКА 60*60

тік з кантом, в-во Німеччина, 1 шт

ПОДУШКА 70*70

тік з кантом, в-во Німеччина, 1 шт

ПОДУШКА 80*80

тік з кантом, в-во Німеччина, 1 шт

ОЗОНУВАННЯ ПІСЛЯ ЧИЩЕННЯ

дезінфекція, знезараження і усунення запахів, 1 шт

ОЗОНУВАННЯ БЕЗ ЧИЩЕННЯ

дезінфекція, знезараження і усунення запахів, 1 шт

ВИЇЗД МОБІЛЬНОГО ПРИЙМАЛЬНИКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 1000 ГРН

приймання або доставка до 20 км від Києва

ВИЇЗД МОБІЛЬНОГО ПРИЙМАЛЬНИКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ДО 1000 ГРН

приймання або доставка до 20 км від Києва
Розгорнути прайс

Обрано послуг:0

Усього:0грн.

Замовити

* ДОПУСТИМА ПОХИБКА В РОЗМІРАХ, ЩО НЕ ПОТРЕБУЄ ОФОРМЛЕННЯ НАЦІНКИ ЗА НЕСТАНДРАТНИЙ РОЗМІР: +/- 2%

ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ЗБЕРЕГТИ НЕСТАНДАРТНИЙ РОЗМІР, ТО ПУХ-ПІР'ЯНИЙ ВИРІБ ПРИЙМАЄТЬСЯ ПО НАЙМЕНУВАННЮ З МАКСИМАЛЬНО НАБЛИЖЕНИМ ДО ТЕПЕРІШНЬОГО РОЗМІРОМ ВИРОБУ З НАЦІНКОЮ ЗА НЕСТАНДАРТНИЙ РОЗМІР + 20 % ДО ВАРТОСТІ ЧИСТКИ

Авто
Замовити мобільного приймальника!

  *безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн

  Оцінити послугу по фото


    Наші роботи 
   Після
   chistka-podushek chistka-podushek
    ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ 
   • Як часто необхідно чистити подушки?

    >

    Подушки слід чистити не рідше двох разів на рік. Якщо в будинку є тварини, робіть чистку подушок частіше. Також бажано чистити подушки після сезонних застудних захворювань.

   • Як відбувається чищення пір'яних подушок?

    >

    В процес чищення вміст подушки продувають потужним струменем пари, прибирають сміття, що накопичилося, а після дезінфікують ультрафіолетом. Очищенній пух і перо поміщають у новий напірник.

   Хімчистка подушок у Києві

   Відколи з’явилися перші подушки, пройшло багато століть. Так, ними користувалися єгипетські фараони, також вони були досить поширеними у стародавній Греції, Китаї та Римі. Відтоді вони багато разів видозмінювалися, поки нарешті не набули того вигляду, в якому ми їх знаємо зараз. Вони вже давно стали буденним і звичним предметом, без якого не обходиться жодна людина. Але при цьому далеко не всі замислюються про те, що за ними також треба ретельно і регулярно доглядати. Здоровий міцний сон — це джерело доброго самопочуття і настрою будь-якої людини. З 24 годин на добу приблизно 8 ми спимо; це зовсім не мало, і в підсумку становить третину життя. При цьому мало хто знає, яку небезпеку можуть приховувати в собі старі подушки. Згодом у них накопичується пил — благодатне середовище для пилових кліщів, які викликають різні шкірні захворювання, алергії та інше. Крім того, там досить різноманітних бактерій і мікробів. Чистка подушок — ось розв’язання проблеми. Натуральні перо-пухові подушки необхідно чистити хоча б раз на рік, а в ідеалі — раз на пів року. Раніше на чистку подушок треба було витрачати багато часу й зусиль. Їх вибивали або ж повністю перебирали перо і робили з нього нові. У наш час все набагато простіше, адже можна звернутися до фахівців, які за допомогою кращого сучасного обладнання, як в компанії «Лотус-Преміум», проведуть і глибоку чистку, і реставрацію. Хімчистка подушок Київ — це якісно, надійно, швидко. Вам тільки й треба, що привезти свої подушки або ж скористатися послугами мобільного приймальника, що дуже зручно. Хімчистка подушок здійснюється наступним чином. Привезений виріб вимірюють і зважують, щоб визначити обсяг робіт. Напірник обов’язково замінюється, адже в ньому, як ні в чому іншому, накопичується найбільше мікробів і шкідливих мікроорганізмів. Клієнт може вибрати тканину і колір нового напірника на свій смак. З однієї подушки за бажанням можна зробити, наприклад, дві меншого розміру або, додавши пера й пуху, зробити дві подушки однакового розміру. Коли подушка потрапляє в цех чистки, за допомогою спеціальної машини проводиться ґрунтовне чищення пера ультрафіолетом. Це дозволяє позбутися усіх шкідливих мікроорганізмів. Крім того, пір’я також продувають потужними потоками повітря, завдяки чому видаляються частинки бруду і пилу. У процесі такої обробки маса наповнювача трохи зменшується, але ця не біда — можна додати додаткове наповнення. Після цього пух і пір’я закладають у новий напірник, який після цього акуратно зашиває швачка. Пройшовши через усі ці процедури, Ваша подушка стане як новенька, буквально отримає друге життя. Ціна на послуги залежить від розміру виробу і того, чи буде додаватися пух і перо. Не варто відкладати чистку своїх подушок на потім, адже від того, який догляд отримують ці вироби, безпосередньо залежить здоров’я Ваше і Ваших близьких. На чистій свіжій подушці сон стане набагато комфортнішим, приємним і здоровим.

   Знижка новим клієнтам Лотус преміум

   усі послуги зі знижкою 10 % на перше замовлення

    Даю згоду на обробку персональних даних

    Передзвонити вам?


     Дякуємо!

     Ваше повідомлення успішно відправлено!

     Поставити запитання