Миття вікон, вітрин
Стандарт

КЛІНІНГ: ВИЇЗД МЕНЕДЖЕРА ЗА МІСТО З МЕТОЮ ОЦІНКИ ОБ'ЄКТА

КЛІНІНГ: Миття вікон

1 М2

КЛІНІНГ: Висотне миття вікон

1 М2 (ЗА ДОМОВЛЕНІСТЮ)

КЛІНІНГ: Миття рами еркера балкону, лоджії

1 ШТ

Обрано послуг:0

Усього:0грн.

ВИЩЕ ЗАЗНАЧЕНІ ЦІНИ Є ОРІЄНТОВНИМИ

КІНЦЕВА СУМА ЗАМОВЛЕННЯ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ВИХОДЯЧИ З ОСОБЛИВОСТЕЙ ЗАВДАННЯ, ПОКРИТТІВ, МАТЕРІАЛІВ І СТУПЕНЯ ЗАБРУДНЕННЯ

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ЗАЛЕЖАТЬ ВІД СКЛАДНОСТІ РОБІТ І ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ ЗА ДОМОВЛЕНІСТЮ СТОРІН

ВИКЛИК МЕНЕДЖЕРА ДЛЯ ОЦІНКИ ВАРТОСТІ І ЧАСУ ВИКОНАННЯ ПОСЛУГ В МЕЖАХ МІСТА КИЄВА – БЕЗКОШТОВНО

ВАРТІСТЬ МІНІМАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ — 1000 ГРН.

НАДБАВКА ЗА СКЛАДНІСТЬ РОБІТ - ВІД 20 % ДО 200 %

 Наші роботи 
Після
before before

Миття вікон: подаруйте вікнам і вітринам блиск!

Миття вікон не дарма на сьогодні стало однією з найпопулярніших послуг, адже від чистоти відбиваючих поверхонь безпосередньо залежить престиж. Стосується це і вигляду компанії в очах партнерів, і відчуття затишку у гостей, які прийшли до Вас додому. Саме вікна привертають увагу, тому їх варто тримати в чистоті. Крім того — це корисно, адже сонячне світло, що заходить у приміщення, найбільш благодатно впливає на самопочуття і настрій: і Ваше, і Ваших близьких.

Професійне миття вікон в Києві забезпечить впевненість у якості і надійності виконання на довгий час. При цьому непрофесійне миття може часом обійтися набагато дорожче, адже це далеко не просте завдання, а ціна миття вікон в Києві по-справжньому прийнятна, що дозволить Вам уникнути зайвих хвилювань і витрат.

З чистих вікон приємно дивитися на світ. Від цього багато в чому залежить стан людини, тож миття вікон в Києві — це чудовий варіант для наведення чистоти без затрат дорогоцінної енергії. Крім того — мити ж доведеться не тільки шибки, а й віконні рами, укоси, підвіконня, а значить — можна побачити ще один плюс у зверненні до професіоналів.

Для товару немає кращої реклами, ніж він сам, ось чому таким важливим атрибутом реклами є чиста вітрина. Миття вітрин в Києві дозволить розставити Ваш асортимент на цьому подіумі, де товари продемонструють себе з найкращого боку. Постійна підтримка привабливого вигляду вітрин — запорука Вашого успіху.

Будь-який архітектурний шедевр може перетворитися на непримітну сіру будівлю, якщо не стежити за його чистотою. Мийка фасадів в Києві дасть Вашій будівлі можливість бути на виду, зберігаючи імідж та елегантні риси.

Наші фахівці використовують в роботі якісні безпечні засоби від світових виробників, які не викликають алергії. Підбираються вони для кожного окремого матеріалу, ефективно очищаючи і дбайливо доглядаючи за поверхнями. Тож послуга миття скла Київ будь-якої складності принесе Вам саме задоволення.

Будьте в курсі новин і знижок

Підпишись на розсилку новин та акцій

    Дякуємо!

    Ваше повідомлення успішно відправлено!