Заміна блискавки (без вартості блискавки)
Заміна блискавки (без вартості блискавки)
Стандарт

ВИЇЗД КРАВЦЯ

1 година

ПІДБІР (ПОШУК) ФУРНІТУРИ

1 послуга

ДЖИНСОВІ ВИРОБИ

до 20 см, 1 шт

ТРИКОТАЖНІ ВИРОБИ

1 шт

КУРТКА

без складних елементів, до 60 см, 1 шт

КУРТКА

без складних елементів, від 60 см, 1 шт

СУКНЯ

без складних елементів, 1 шт

СУКНЯ

зі складними елементами, 1 шт

СПІДНИЦЯ, БРЮКИ

до 20 см, 1 шт
Розгорнути прайс

Обрано послуг:0

Усього:0грн.

Замовити

*НАДБАВКА ЗА ТЕРМІНОВІСТЬ ВІД 50 %

ТЕРМІНИ УТОЧНЮЙТЕ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД СКЛАДНОСТІ РОБІТ ВІД 2-Х ДО 3-Х ДНІВ

ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ПРИПАСУВАННЯ ПО ФІГУРІ ВІД 4-Х ДО 14-ТИ ДНІВ

ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РЕМОНТУ З ПОШУКОМ ФУРНІТУРИ ВІД 7-МИ ДО 14-ТИ ДНІВ

НАДБАВКА ЗА СКЛАДНІСТЬ РОБІТ – ВІД 20 % ДО 200 % 

НАДБАВКА ЗА СКЛАДНІСТЬ ТКАНИН – ВІД 20 % ДО 200 %

НАДБАВКА НА ПОСЛУГИ ЗМІНИ ДОВЖИНИ, ПРИ НЕОБХІДНОСТІ ВИКОНАННЯ ДОДАТКОВИХ РУЧНИХ РОБІТ – ВІД 20 % ДО 200 %

Фото

Роман Наталія

керівник напрямку

Поставити запитання
Авто
Замовити мобільного приймальника!

  *безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн

  Оцінити послугу по фото


    Наші роботи 
   Після
   zamena-molnii-bez-stoimosti-molnii zamena-molnii-bez-stoimosti-molnii
   Після
   poshiv-shtor poshiv-shtor

   Якісний ремонт блискавки у Київі

   Блискавка — сліпучий спалах витких вогненних ниток на затягнутому хмарами небі, передвісниця грози, чарівна своєю силою й могутністю, — таке воно, одне з найкрасивіших явищ природи… Або грізна зброя верховного бога-громовержця Зевса… Мабуть, так ми сприймаємо слово блискавка, почувши його… Але часом ці барвисті й піднесені картинки блякнуть під впливом повсякденних ситуацій, коли ми не можемо застебнути блискавку в найбільш невідповідний або якраз у найпотрібніший момент. І тоді думки про неприборкану стихію змінюються на інші, які хвилюють наш розум не менше — ремонт блискавки.

   І треба віддати належне, що проблема з блискавкою може чекати нас у будь-який момент і в будь-якому місці, адже цей зручний спосіб застібання міцно укріпився в наших численних речах і житті.

   Лідером застосування блискавок, безсумнівно, є джинси і куртки. При цьому джинси для багатьох з нас є улюбленим одягом, який носимо в усі пори року. Скільки ж разів ми застібаємо блискавки на улюблених штанях або куртці протягом дня, тижня, місяця, року..? Відповідь однозначна — багато. І не дивно, що навіть найнадійніша блискавка колись та втомиться від такої роботи… А потім втомитеся Ви, коли зможете застебнути блискавку на Ваших улюблених джинсах тільки з третього, п’ятого, десятого разу. Побережіть себе та свої сили і просто зробіть ремонт блискавки в джинсах, бо часто питання полягає у простому затисненні ходунка цієї славної застібки. Якщо ж Ви затягнули з цим, то, наважимось припустити, в якийсь момент, підходячи до десятої спроби застебнути блискавку після провалу всіх попередніх, Ви зопалу таки відірвете ні в чому не винуватий ходунок, який у народі ніжно назвивають «собачка» (і ця «собачка» довгі роки служила Вам вірою і правдою!). Не треба рвати свої улюблені джинси після цього, бо є простий вихід із цієї ситуації — заміна блискавки в джинсах.

   Коли ж у нас ламається блискавка в куртці, ми чинимо досить оригінально — просто не застібаємо куртку. «Ну і що, що дощ як з відра, і футболка промокла спереду до ниток — ні-ні, я не застебну куртку, я просто дуже люблю дощ», — таке наше послання всім тим, хто з подивом дивиться на мокрі від проливного дощу поли куртки. Але насправді думаємо про інше: «Ну чому я не зробив ремонт блискавки в куртці?» Тим більше, що зробити це можна в найближчому зручному для Вас місці — в будь-якому з численних салонів мережі Будинку побуту «Лотус-Преміум».

   А ось ще один висновок, зроблений із власних досліджень і спостережень у нашому будинку побуту: кожна п’ята поломка блискавки у сукні пов’язана з дорученням цієї делікатної справи — чоловікові. Ну що ж, любі пані, не піддавайтеся паніці, не читайте довгих інструкцій про правила застібання блискавки на сукні, що викликають тремтіння рук у чоловіків, і не лайте чоловіка, якщо він підтвердив згадану статистику: заміна блискавки в плаття — послуга, яку спеціально пропонує Будинок побуту «Лотус-Преміум» для того, щоб Ви залишалися завжди спокійною в такій ситуації, а чоловік думав не про блискавки, а про ніжні лінії Ваших витончених обрисів.

   Тож якщо у Вас виникли якісь проблеми з блискавкою — пам’ятайте, що Будинок побуту «Лотус-Преміум» зробить усе можливе, щоб асоціації з блискавкою були пов’язані з віршами і поемами великих письменників про цю могутню стихію, а не зі спогадами про поламану застібку.

   Знижка новим клієнтам Лотус преміум

   усі послуги зі знижкою 10 % на перше замовлення

    Даю згоду на обробку персональних даних

    Передзвонити вам?


     Дякуємо!

     Ваше повідомлення успішно відправлено!

     Поставити запитання