Ремонт речей в Києві з будь-яких видів видів тканин
Ремонт речей в Києві з будь-яких видів видів тканин

Ремонт речей: брюк, сорочок, піджаків, спідниць, курток, плащів

У кожного з нас в гардеробі є речі, з якими не хочеться розлучатися в жодному разі. Особливо якщо вони підходять за розміром, зручні й мають гарний вигляд. Підтримувати первозданний стан виробу досить складно, адже постійне носіння і нескінченні прання/хімчистки позначаються на його зовнішньому вигляді. До того ж одяг може просто порватися, і тоді настає час сказати їй «прощавай». Стривайте, не поспішайте викидати улюблений плащ, куртку, штани або жакет! Дайте своєму одягу ще один шанс — ми відновимо його цілісність і охайний зовнішній вигляд. Приділіть улюбленій речі ще трохи часу, проконсультуйтеся з нами. Можливо, ми зможемо її реанімувати, щоб Ви знову могли насолоджуватися якістю та зручністю виробу. До речі, полагодити одяг набагато складніше, ніж пошити виріб з нуля. В цьому й полягає наша «фішка» — ми відновимо пошкоджений виріб таким чином, що Ви не відразу знайдете місце, де був дефект. Це робота нашої майстерні та головне завдання наших професійних кравців.

Професійно відновимо ваші речі

 • Ремонт брюк в Києві — одна з найбільш популярних послуг серед населення. Обшарпаний низ штанин, надірвана кишеня, зламана блискавка — часті причини звернення до нас. Будь-яка з цих проблем буде швидко вирішена, пошкоджена тканина відреставрована, штанам повернуть їх ідеальний зовнішній вигляд. І все це за найкоротший час і за привабливою ціною.
 • Ремонт сорочок в Києві затребуваний серед офісних службовців, які, згідно зі встановленим у компанії дрес-кодом, мають кожен день бути одягнені в чисту й свіжу сорочку. Надірвані петлі, стерті манжети й інші пошкодження — це не привід викидати виріб, вартість якого може бути значною. Ми докладемо максимум зусиль, щоб повернути Вашому одягу ідеальний зовнішній вигляд.
 • Ремонт піджака Київ — ще одна послуга, яка може знадобитися діловій людині. Хороший піджак коштує чимало, часто шиється на індивідуальне замовлення, тому не варто розкидатися дорогою і якісною річчю. Наші майстри повернуть піджаку ідеальний зовнішній вигляд, і Ви знову зможете носити його не один рік.
 • Спідниця є неодмінною частиною жіночого гардеробу. Строгі, вузькі, широкі, летючі, короткі й довгі — вони роблять представниць прекрасної статі чарівнішими. Але слабке місце спідниці — застібка-блискавка, яка може підвести у найневдаліший момент. Не варто впадати у відчай, ремонт спідниць Київ не займе багато часу, а його прийнятна вартість дозволить із задоволенням носити улюблений виріб і далі.
 • Верхній одяг захищає нас від дощу, холоду, вітру та інших проявів негоди. Саме пальто, крутки й плащі найчастіше страждають у громадському транспорті, довгі поли притискаються дверима автомобіля, тканина зношується через антігололідні реагенти. Ремонт плаща Київ — це робота, яку ми виконаємо на найвищому рівні. Навіть якщо Ваш плащ зазнав значних пошкоджень, ми акуратно усунемо їх і зробимо непомітними для інших.
 • Куртка є в гардеробі кожного з нас. Це одяг і для повсякденного носіння, і для активного відпочинку, під час якого нескладно пошкодити тканину. Ремонт курток Київ позбавить Вас непередбачених витрат, пов’язаних із придбанням нової куртки.

Ми працюємо з будь-якими тканинами, для цього у нас є все необхідне обладнання та інструменти. Звертайтеся до нас, якщо Ваш одяг вимагає професійного ремонту — ми подаруємо їй друге дихання! Ви можете звернутися в будь-який з наших салонів з ремонту речей в Києві

Знижка новим клієнтам Лотус преміум

усі послуги зі знижкою 10 % на перше замовлення

  Даю згоду на обробку персональних даних

  Передзвонити вам?


   Дякуємо!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!

   Поставити запитання