Ремонт парасольок
Ремонт парасольок
Стандарт

РЕМОНТ парасольок: Заміна кнопки

1 ШТ

РЕМОНТ парасольок: Заміна ковпачка

1 ШТ

РЕМОНТ парасольок: Заміна коронки

1 ШТ

РЕМОНТ парасольок: Заміна наконечника

1 ШТ

РЕМОНТ парасольок: Заміна штифта

1 ШТ

РЕМОНТ парасольок: Ремонт автомата

1 ШТ

РЕМОНТ парасольок: Ремонт-заміна спиці

1 ШТ

РЕМОНТ парасольок: Заміна болта у спиці

1 ШТ

ВИЇЗД МОБІЛЬНОГО ПРИЙМАЛЬНИКА ПО КИЄВУ

ПРИЙМАННЯ ЧИ ДОСТАВКА В ОДИН БІК

ВИЇЗД МОБІЛЬНОГО ПРИЙМАЛЬНИКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 1000 ГРН

ПРИЙМАННЯ АБО ДОСТАВКА ЗА МЕЖАМИ КИЄВА В РАДІУСІ 20 КМ

ВИЇЗД МОБІЛЬНОГО ПРИЙМАЛЬНИКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ДО 1000 ГРН

ПРИЙМАННЯ АБО ДОСТАВКА ЗА МЕЖАМИ КИЄВА В РАДІУСІ 20 КМ

Обрано послуг:0

Усього:0грн.

Замовити

КЛІЄНТ ЗДАЮЧИ В РЕМОНТ ВИРІБ ДАЄ ЗГОДУ, ЩО З ОГЛЯДУ НА ОБ'ЄКТИВНУ НЕМОЖЛИВІСТЬ ПРОВЕСТИ ПОВНИЙ ОГЛЯД ВИРОБІВ НА ПРЕДМЕТ ВИЯВЛЕННЯ ВСІХ ДЕФЕКТІВ (ДІРКИ КУПОЛЬНОЇ ТКАНИНИ, ПОЛОМКИ СПИЦЬ ТА Т.П.), ТАКІЙ ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ ВИКОНАВЦЕМ БЕЗПОСЕРЕДНЬО НА ЙОГО ВИРОБНИЧОЇ БАЗІ ПРОТЯГОМ 48 ГОДИН З МОМЕНТУ ПРИЙНЯТТЯ ЗАМОВЛЕННЯ.

У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ДЕФЕКТІВ ВИКОНАВЕЦЬ НЕГАЙНО ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ТАКУ ЗАМОВНИКА. ПРИ ЦЬОМУ ЯКЩО ЗАМОВНИК ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД НАДАННЯ ПОСЛУГ ПО РЕМОНТУ ВИРОБІВ З ВИЯВЛЕНИХ ДЕФЕКТІВ, ОСТАННІЙ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ ПРИБУТИ ПРОТЯГОМ 48 ГОДИН В ПУНКТ ПРИЙОМУ-ЗДАЧІ ДЛЯ ПОВЕРНЕННЯ ТАКИХ ВИРОБІВ І / АБО ПОГОДЖЕННЯ ІНШОГО ПОРЯДКУ / ПЕРЕЛІКУ НАДАННЯ ПОСЛУГ (ІНШОГО ЗАМОВЛЕННЯ).

У РАЗІ НЕ ПРИБУТТЯ ЗАМОВНИКА У ВИЗНАЧЕНІ ТЕРМІНИ, А ТАКОЖ У РАЗІ НЕМОЖЛИВОСТІ ПОВІДОМИТИ ЗАМОВНИКА З ПРИЧИН, НЕЗАЛЕЖНИХ ВІД ВИКОНАВЦЯ (НЕВІРНО ВКАЗАВ ТЕЛЕФОН / АДРЕСА ЗАМОВНИКА, НЕДОСТУПНІСТЬ ЗАМОВНИКА І Т.П.), ВИКОНАВЕЦЬ ЗВІЛЬНЯЄТЬСЯ ВІД ОБОВ'ЯЗКУ З НАДАННЯ ПОСЛУГИ ЩОДО ТАКОГО ВИРОБУ З ВИЯВЛЕНИХ ДЕФЕКТІВ, ЯК І ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ТАКЕ НЕВИКОНАННЯ / НЕСВОЄЧАСНЕ ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.

Авто
Замовити мобільного приймальника!

  Оцінити послугу по фото

    Наші роботи 
   Після
   himchistka-kozhanoj-galanterei-i-aksessuarov himchistka-kozhanoj-galanterei-i-aksessuarov
   Після
   himchistka-kozhanoj-odezhdy himchistka-kozhanoj-odezhdy

   Ремонтуємо парасольки: як і де?

   Украинське міжсезоння — розквіт для строкатих і незамінних аксесуарів — парасольок. З огляду на те, що їх у домі зазвичай стільки ж, скільки і членів сім’ї — всі вони різні, залежать від характеру, віку, смаків до певних відтінків і стилів, і відносини з їхніми власниками теж дуже різняться. Чи часто зараз можна зустріти, скажімо, підлітка, який завбачливо крокує під парасолькою кілька метрів до школи? Або що робити дорослому, який у зливу все одно вийде на вулицю, не звертаючи ​​уваги на те, що парасолька відразу ж згинається під поривчастим вітром? Ось чому ремонт парасольок в Києві користується постійним попитом. Тим більше, що професіонали оперативно та якісно усувають будь-які проблеми з цим аксесуаром. Ремонт парасольок Київ Ви легко й швидко зможете зробити у нас, адже ми з задоволенням позбавимо Вас необхідності купувати новий аксесуар, а також від таких неприємностей, як:

   • поламаний штифт або ковпачок;
   • неслухняна кнопка чи весь механізм автомата;
   • розхитаний наконечник, зіпсована коронка чи спиця.

   Крім виконання прямої функції — захисту від опадів, сучасна парасолька — це ще й стильний аксесуар. Тому навіть будучи новою, через свою крихкість вона все одно залишається «в зоні ризику». Непередбачувана дощова погода може обернутися неприємністю, і від сильного вітру стильна і цілком справна парасолька деформується, пошкоджує спиці, втрачає наконечник… На щастя, ці проблеми вирішуються дуже просто. Ремонт парасольки в Києві дозволить Вам забути про прикрі моменти, коли парасолька не розкрилася у найбільш невідповідний момент і не змогла захистити від негоди, хоча Ви щодня носите її з собою. Ми зміцнимо цей важливий і корисний аксесуар, при необхідності — повернемо йому жорсткість, усунемо викривлення стержня, зробимо ремонт будь-якої складності для парасольок-автоматів, і все це — за демократичними цінами і з відмінним сервісом. Ремонт парасольок в Києві здійснюють тільки кваліфіковані майстри, чий досвід дозволить провести ремонт у найкоротші терміни з найвищою якістю виконання. Звісно, аксесуар вимагає дбайливого поводження, але негода, на жаль, бере своє. Ми використовуємо надійні деталі, а Ваша парасолька зможе зберегти естетичний зовнішній вигляд. Будьте впевнені, що ми повернемо Вам цю незамінну річ у кращому, оновленому вигляді!

   Стати клієнтом Лотус преміум

   Підпишись на розсилку новин та акцій

    Даю згоду на обробку персональних даних

    Передзвонити вам?

     Дякуємо!

     Ваше повідомлення успішно відправлено!

     Поставити запитання