Прання білизни
Прання білизни
Стандарт
Преміум

?

ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА

одне завантаження до 5 кг

ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА

одне завантаження до 10 кг

ШОВКОВА ДЕКОРОВАНА БІЛИЗНА

1 кг

СЕРВЕТКА

1 шт

СКАТЕРТИНА

1 шт

КОВДРА ПУХОВА ДВОСПАЛЬНА

1 шт

КОВДРА ПУХОВА ПОЛУТОРНА

1 шт

НАКРОХМАЛЮВАННЯ БІЛИЗНИ

одне завантаження 10 кг

КОНДИЦІЮВАННЯ-ПОМ'ЯКШЕННЯ БІЛИЗНИ

одне завантаження 10 кг
Розгорнути прайс

Обрано послуг:0

Усього:0грн.

Замовити

* НАДБАВКА ЗА ЧИСТКУ КОМБІНОВАНИХ ВИРОБІВ: КОМБІНАЦІЯ ТИПІВ ІЗ КОЛЬОРОВОЇ ШКІРИ І ТКАНИН, ХУТРЯНА ОБРОБКА – ДО 200 %

НАДБАВКА ЗА ТЕРМІНОВЕ ПРАННЯ (ВІД 6 ГОДИН) – 100 %

НАДБАВКА ЗА СКЛАДНІСТЬ РОБІТ – ВІД 50 % ДО 200 %

 

Авто
Замовити мобільного приймальника!

  *безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн

  Оцінити послугу по фото


    Наші роботи 
   Після
   himchistka-tekstilnoj-odezhdy himchistka-tekstilnoj-odezhdy
   Після
   chistka-podushek chistka-podushek
    ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ 
   • Після прання постільної білизни плями не залишаться?

    >

    Перед пранням усі плями заздалегідь обробляються професійними засобами. Якщо пляма свіжа і ви її не намагалися самостійно випрати вдома, то з такою плямою ми легко впораємося. Але всі плями різні та без попередньої проби ми не даємо гарантії на повне 100 % видалення.

   • Як часто рекомендують прати постільну білизну?

    >

    Прання білизни рекомендується робити 1 раз на 7-10 днів, це допоможе зберегти чистоту, гігієну і подовжить термін служби тканини.

   • Як зберегти яскравість постільної білизни під час прання?

    >

    Перед пранням слід розділити білизну за типом тканини та кольору. Використовувати делікатний засіб для прання кольорових тканин, прати на низькій температурі. Гаряча вода може викликати зсідання та зміну кольору тканини.

   Індивідуальна пральня в Києві: довіртеся професіоналам!

   Поява плями — завжди несподівана і прикра неприємність. Як виводити? Домашніми підручними засобами? Або розрекламованою хімією, за якою йдемо в магазин? На жаль, такі спроби видалення забруднення закінчуються плачевно для більшості речей. Найпростіший і найбільш надійний вихід у цьому випадку — довіритися професіоналам. Пральні Києва пропонують найсучасніші послуги, з використанням для прання та чистки спеціальних технологій, серед яких — безпечні рідкі розчинники й кисневі відбілювачі, що дозволяють продовжити життя речей, забезпечуючи їх відмінний зовнішній вигляд. Індивідуальна пральня в Києві поверне Вашим речам бездоганну чистоту, заощадивши Ваші нерви і час. Замість того, щоб довго чекати, поки все випере машинка, чи витрачати зусилля на ручне прання, переживаючи про долю улюбленої білизни, Ви зможете присвятити час безлічі цікавіших і приємніших справ. Крім широкого спектра послуг, що надаються, ціни в пральні Києва відзначаються демократичністю, що не може не порадувати навіть тих клієнтів, яким не шкода коштів на відновлення бездоганного вигляду улюблених речей. Використовуючи препарати для прання найвищої якості, ми можемо гарантувати, що обробка виробів будь-якої складності нам буде до снаги. Пральні в Києві пропонують різні способи прання виробів, але нашу пральню відрізняє індивідуальний підхід до кожного окремого замовлення клієнта. Так, ми перемо здані Вами комплекти постільної білизни, враховуючи всі Ваші особисті побажання, а головне — прання проводиться окремо від речей інших клієнтів. У делікатному процесі відновлення відмінного вигляду Ваших речей ми враховуємо також характеристики тканин, рівень забруднення й шукаємо оптимальний варіант вирішення завдання, поставленого клієнтом. При цьому відмінний результат, який ми гарантуємо, Ви помітите з першого погляду на свої вироби після нашого прання.

   Знижка новим клієнтам Лотус преміум

   усі послуги зі знижкою 10 % на перше замовлення

    Даю згоду на обробку персональних даних

    Передзвонити вам?


     Дякуємо!

     Ваше повідомлення успішно відправлено!

     Поставити запитання