Хімчистка дитячих речей
Хімчистка дитячих речей

Безпечна хімчистка дитячих речей спецзасобами

Діти — квіти життя, які вражають нас своєю енергійністю й активністю. Але активній поведінці є ціна — брудний одяг. Маленькі діти люблять бавитися, бігати, стрибати, не звертаючи уваги ні на погану погоду, ні на брудну купу дитячих речей. Вони щасливі й безтурботні, тоді як їхні мами не встигають прати одяг після кожної нової пригоди. З перших днів життя у дітей дуже чутлива шкіра. Неправильно підібрана тканина або порошок може стати причиною алергії або подразнення на шкірі малюка. Щоб уникнути таких проблем, радимо Вам скористатися послугами професіоналів! Хімчистка дитячих речей в салоні хімчистки LOTUS Premium — це якісна очистка одягу від бруду з подальшою волого-теплової обробкою. Для усунення забруднень ми використовуємо спеціальні засоби, відмінні від тих, які використовуємо для хімчистки одягу дорослих. Щадний склад миючих засобів не викликає алергічної реакції, не подразнює слизову оболонку різким запахом. Для очищення кожної дитячої речі ми використовуємо найякісніші засоби, кожен з яких має сертифікат світової якості.

Експрес-чистка дитячих речей, шкільної форми, дитячих іграшок

Кожна друга мама допускає грубу помилку, перучи дитячий одяг у пральній машині звичайним порошком. По-перше, дитячі речі шиються з делікатних, гіпоалергенних тканин, які під дією агресивних чистячих засобів псуються. По-друге, делікатний організм Вашого малюка може негативно відреагувати на залишки порошку в одязі. Попри обіцянки виробників, жодна пральна машина не вміє на 100% вимивати залишки порошку з одягу. Хімчистка дитячих речей (Київ) в салоні хімчистки LOTUS Premium подбає про речі Вашої дитини! Для очищення дитячого одягу ми підберемо відповідний засіб, не пошкодивши тканину і цілісність виробу. Це послуга, доступна кожній матусі! Навіть найбрудніший, заношений одяг Вашого малюка може отримати друге життя завдяки нашому досвіду та професіоналізму. Крім очищення одягу, ми також займаємося хімчисткою м’яких іграшок! Чим би не забруднився улюблений плюшевий ведмедик Вашої дитини, ми запросто очистимо його й повернемо в колишню форму! Він знову стане таким пухнастим, як тоді, коли його купили.

Професійна хімчистка дитячого одягу з виїздом додому

Без уваги ми не залишили й підростаюче покоління, яке вже ходить до школи і радує батьків новими знаннями. У салоні хімчистки LOTUS Premium Вам доступна послуга хімчистка шкільної форми. Ми працюємо з усіма видами тканин, підшиваємо рукави й виконуємо легкий ремонт одягу, а також очищаємо його від будь-якого виду забруднень. Вам сподобається наша послуга експрес-хімчистки, яка поверне одягу чистоту й доглянутий вигляд за короткий час. LOTUS Premium — одна з небагатьох компаній, яка вміє поводитися з дитячими речами, використовуючи для цього екологічно чисті та гіпоалергенні засоби для чищення. Вашій дитині не загрожує жодна алергічна реакція на шкірі! Ми купуємо найкращі засоби, що дозволяють очистити дитячий одяг і зробити її м’яким та приємним на дотик. Ви — молода мама, у якої немає часу на відвідування нашого салону? Не біда! З мобільним приймальником ви зможете віддати в хімчистку всі свої речі і забрати їх на наступний день. Ми вирішимо ваші проблеми й ефективно знищимо бруд!

Знижка новим клієнтам Лотус преміум

усі послуги зі знижкою 10 % на перше замовлення

  Даю згоду на обробку персональних даних

  Передзвонити вам?


   Дякуємо!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!

   Поставити запитання