Особливості догляду за светрами

Вовняні, кашемірові, ангорові светри не лише чудово зігрівають нас у холодну погоду, але є стильними елементами в нашому повсякденному образі. При виборі светра необхідно не лише орієнтуватися на останні модні тенденції, але й враховувати особливості фігури. Також дуже важливо з якого матеріалу виготовлений светр.

Як правило светри з натуральних тканин носяться довше і зігрівають краще, вони дорожчі за вартістю, але великий строк служби компенсує цей недолік. Догляд за такими речами має бути спеціальним, незалежно від того натуральний светр або синтетичний. Навряд чи він переживе грубе домашнє прання: недотримання температурного режиму та віджимання на великих обертах. 

В інтернеті багато інструкцій, як правильно прати речі з натуральних тканин. Основний принцип прання светра – це делікатний режим, спеціальна хімія та правильне сушіння. Делікатний режим прання є в кожній пральній машинці, де вже закладена правильна температура і низькі оберти для віджиму. У лінійці практично всіх виробників домашньої хімії є спеціальні засоби для догляду за вовняними речами. Речі з вовни не люблять грубих механічних дій, волокна можуть розтягнутися, деформуватися і навіть порватися. Тому іноді краще навіть ручне чищення. Також радимо полоскати з кондиціонером, він забезпечить вашому светру м’якість та пухнасткість. Сушіння светрів теж не простий процес, сушити їх треба тільки в горизонтальному положенні, поклавши на махровий рушник. Категорично не можна сушити на мотузці або на плічках, светр може розтягнутися під власною вагою і деформуватися. Перед пранням не забудьте ознайомитися з маркуванням від виробника, іноді він забороняє прання, тому воно може призвести до негативних наслідків та повного псування виробу. Сподіваємося, дотримуючись всіх цих пунктів ви залишитеся задоволені результатом. Але, що робити, якщо светр зі змішаного матеріалу? Часто виробник комбінує: вовна + кашемір, вовна + шовк, а в лінійці популярних брендів з’явився суперм’який baby кашемір. Такі речі краще довірити професійній хімчистці одягу. У домашніх умовах складно передбачити як буде поводитися тканина, і дуже високі шанси зіпсувати дорогий виріб.

Крім чищення ще дуже важливо правильно зберігати светри – чистими та складати акуратно. На плічках такі речі краще не залишати, є ризик витягування і деформації, особливо якщо светр м’який і в’язка товста і важка. Обов’язково подбайте про захист від молі. Підійде будь-який доступний засіб. Зараз дуже багато різних варіантів від саше до спеціальних ароматизаторів. Таким чином, можна вбити двох зайців, і захист забезпечити і легкий приємний аромат речам.

Використовуючи ці прості, але важливі правила, ви збережете ваші речі та забезпечите і більший термін служби. А в будь-яких складних чи спірних випадках звертайтесь за професійною допомогою до хімчистки Київ.

Знижка новим клієнтам Лотус преміум

усі послуги зі знижкою 10 % на перше замовлення

    Даю згоду на обробку персональних даних

    Передзвонити вам?


      Дякуємо!

      Ваше повідомлення успішно відправлено!

      Поставити запитання