Озонування
Озонування
Стандарт

ОЗОНУВАННЯ ПІСЛЯ ЧИЩЕННЯ

дезінфекція, знезараження і усунення запахів, 1 шт

ОЗОНУВАННЯ БЕЗ ЧИЩЕННЯ

дезінфекція, знезараження і усунення запахів, 1 шт

ВИЇЗД МОБІЛЬНОГО ПРИЙМАЛЬНИКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ДО 1000 ГРН

приймання чи доставка по Києву

ВИЇЗД МОБІЛЬНОГО ПРИЙМАЛЬНИКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 1000 ГРН

приймання або доставка до 20 км від Києва

ВИЇЗД МОБІЛЬНОГО ПРИЙМАЛЬНИКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ДО 1000 ГРН

приймання або доставка до 20 км від Києва

Обрано послуг:0

Усього:0грн.

Замовити
Авто
Замовити мобільного приймальника!

  *безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн

  Оцінити послугу по фото


    Наші роботи 
   Після
   himchistka-mehovoj-odezhdy-galanterei-shkur himchistka-mehovoj-odezhdy-galanterei-shkur
   Після
   himchistka-domashnego-tekstilja himchistka-domashnego-tekstilja
    ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ 
   • Чи безпечно озонувати дитячі іграшки?

    >

    Обробка озоном дитячих іграшок абсолютно безпечна. Озон знищує цвіль, пиловий кліщ, бактерії, віруси, в повітрі, у воді і на поверхнях. Легко цього позбутися можна шляхом озонування речей в професійній хімчистці. Періодично робіть дезінфекцію іграшок задля збереження здоров'я Вашого малюка.

   Озонування і дезінфекція одягу

   Вперше в Україні і тільки у нас послуга Озонування! Озонування одягу, взуття та аксесуарів стає дуже затребуваною процедурою, і ми вирішили не відставати та йти в ногу з часом. Обробка у спеціальній шафі-озонаторі, яка вже є в салонах мережі хімчисток Lotus Premium, заснована на технології обробки виробів із застосуванням газу озону — сильного окислювача. Озонування відбувається в шафі-озонаторі, всередині якої з кисню виробляється озон. Озон знищує всі відомі мікроорганізми, невидимі інфекції, вбиває грибок і шкідливі бактерії, які живуть на наших речах, і тим самим знезаражує їх. У природі не існує стійких до озону форм мікробів. Тому озонування це 100% дезінфекція та бактерицидна обробка одягу, взуття, сумок, дитячих іграшок, спецодягу, спортивної форми та інвентаря. В Lotus Premium рекомендуємо проводити дезінфекцію одразу ж після ремонту або хімчистки взуття. Озон проникає у важкодоступні місця, в усі складки і шви. Він не залишає слідів і розводів, не надає додаткових запахів. Газ не псує вироби, і його не потрібно змивати. Озон діє дуже швидко — протягом декількох секунд. Озонування займає до 60 хвилин.

   Дезінфекція й усунення запахів поту, сечі, диму, їжі

   Озонування використовується як для дезінфекції одягу, так і для усунення запахів поту, сечі, диму, їжі. Lotus Premium рекомендує проводити дезінфекцію одягу, дезінфекцію взуття, якщо Вам необхідно: – вивести зі спецодягу запахи фарби, поту, хімічних засобів, хлору і багато інших; – швидко і якісно продезінфікувати пелюшки, ковдри, оббивку стільців для годування й дитячі речі, словом, весь дитячий текстиль. Озонування особливо важливо провести з усіма речами, з якими контактувала Ваша дитина під час хвороби. Чи знаєте Ви, скільки небезпек криється у звичайній дитячій іграшці? Мікроби, бактерії, пиловий кліщ, різні алергени. Послуга озонування позбавить улюблену іграшку невидимих ​​шкідників. Повна дезинфекція іграшок — основа безпеки Вашого малюка; – повністю видалити неприємні запахи життєдіяльності тварин; – позбутися запаху поту з шоломів, мотоциклетних курток, черевиків, боксерських рукавичок, роликів та інших предметів одягу активної людини. Озонування ідеально позбавляє запахів речі, які не можна прати, Озонатор допоможе раз і назавжди попрощатися зі складними запахами поту і затхлості; – вирішити проблему неприємного запаху хутряних виробів або шкур, а також запобігти пошкодженню їх міллю; – після нещодавно перенесеного інфекційного захворювання обробити одяг, наволочки, ковдри, рушники та інші речі, щоб виключити повторний спалах хвороби; – повністю усунути алергени, які негативно впливають на здоров’я. Без застосування хімічних засобів і термообробки. Революція гігієни в Європі! Запатентована і безпечна для користувачів і навколишнього середовища озонова система. З новою послугою «Озонування» Вашому здоров’ю більше ніщо не загрожує.

   Знижка новим клієнтам Лотус преміум

   усі послуги зі знижкою 10 % на перше замовлення

    Даю згоду на обробку персональних даних

    Передзвонити вам?


     Дякуємо!

     Ваше повідомлення успішно відправлено!

     Поставити запитання