Розтяжка взуття
Розтяжка взуття
Стандарт

РОЗТЯЖКА ХАЛЯВИ

1 пара

РОЗТЯЖКА В ШИРИНУ В ПУЧКАХ

1 пара

РОЗТЯЖКА В ПІДЙОМІ

чоботи, черевики, 1 пара — ціна від

РОЗТЯЖКА В ШИРИНУ В ПУЧКАХ ЧОБІТ

1 пара, ціна від

РОЗТЯЖКА КОМПЛЕКСНА ПО ДОВЖИНІ ТА ШИРИНІ

за дві зони, 1 пара

ВИЇЗД МАЙСТРА З РЕМОНТУ ВЗУТТЯ

1 година

Обрано послуг:0

Усього:0грн.

Замовити

* НАДБАВКА ЗА ТЕРМІНОВІСТЬ – ОБГОВОРЮЄТЬСЯ ІНДИВІДУАЛЬНО

ТЕРМІНИ УТОЧНЮЙТЕ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД СКЛАДНОСТІ РОБІТ
 
НАДБАВКА ЗА СКЛАДНІСТЬ РОБІТ – ВІД 20 % ДО 200 %
Фото

Бурдова Валентина

керівник напрямку

Поставити запитання
Авто
Замовити мобільного приймальника!

  *безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн

  Оцінити послугу по фото


    Наші роботи 
   Після
   rastjazhka-obuvi rastjazhka-obuvi
   Після
   himchistka-kozhanoj-tekstilnoj-obuvi himchistka-kozhanoj-tekstilnoj-obuvi
    ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ 
   • Яке взуття можна розтягнути?

    >

    Розтягнути можна тільки взуття з натуральної шкіри. Взуття повинно бути шкіряне не тільки ззовні, але також зсередини.

   • Тиснуть кросівки. Чи можна їх розтягнути?

    >

    Можна розтягнути в ширину шкіряні кросівки. Усе залежить від моделі. Взуття повинно бути повнюстю шкіряне та не мати всередині текстильної основи. Текстильні та комбіновані кросівки, на жаль, не можна розтягнути — такі матеріали просто не тянуться.

   • Як збільшити розмір взуття?

    >

    Розмір взуття збільшити неможливо. Таке взуття не тянеться, тому що є формована підошва визначеного розміру. Будь-які спроби збільшити розмір в довжину призводять до псування взуття.

   Розтяжка взуття Київ

   Хоч раз в житті всі люди потрапляли в ситуацію, коли йому якась пара взуття виявялася замалою. Таке може статися з різних причин. Наприклад, дуже часто зараз взуття купується через інтернет, коли примірка просто неможлива. А це означає, що навіть якщо Ви замовляєте свій розмір, взуття може не підійти й виявитися трохи завеликою або ж навпаки маленькою. Якщо в першому випадку вже нічого не поробиш, то в другому є просте рішення — розтяжка взуття. Також, напевно, Ви не раз стикалися з такою ситуацією — Вам дуже сподобалася певна модель туфель, але вони виявилися трохи замалі. Що ж робити, адже Ви нарешті знайшли те, що шукали, а розмір трохи не підходить? Ще б кілька міліметрів, і все було б ідеально! Але їх не вистачає, тому настрій безнадійно зіпсовано. Але навіть з цієї ситуації є вихід — розтяжка взуття в Києві. Розтягнути нове взуття Ви зможете в Будинку побуту «Лотус-Преміум», де цю послугу виконають для Вас справжні професіонали. Наші майстри прекрасно знають, як розтягнути взуття, і чудово вміють це робити. Ви можете принести пару взуття, яка потребує розтяжки, просто до нас або ж викликати майстра додому. Наявність такої послуги дуже зручна, адже Вам не доведеться витрачати час, щоб відвезти взуття, а потім їхати за ним, коли воно буде готове. Варто зазначити, що розтягнути можливо тільки взуття, зроблене з натурального матеріалу, адже штучний, на жаль, розтяжці не піддається.

   Як збільшити розмір взуття, або що робити, якщо взуття тисне

   Отже, що робити, якщо придбана пара взуття тисне і ходити незручно? Існує багато способів, деякі навіть намагаються розтягувати туфлі в домашніх умовах самостійно. Але збільшення розміру нового взуття — не така проста справа, як здається, і щоб зробити все по-справжньому добре і якісно, ​​рекомендуємо все ж звернутися до професіоналів, які виконають це на найвищому рівні, не зіпсувавши Ваші нові туфлі або чоботи. Збільшення розміру взуття вимагає певних умінь, знань, а також, безумовно, відповідного оснащення, яке є в розпорядженні майстрів Будинку побуту «Лотус-Преміум». Тільки справжній фахівець у своїй справі зможе точно оцінити необхідний ступінь розтяжки, а також зробити її так акуратно, щоб зовнішній вигляд взуття не зазнав жодних помітних змін. У «Лотус» розтяжку зроблять так, що Ваше взуття буде не тільки ідеально сидіти на нозі, але й виглядатиме так само ідеально. Розтяжка є однією з основних послуг з ремонту взуття, які ми надаємо. Тому, якщо черевики, чоботи чи туфлі Вам тиснуть, не треба мучити свої ноги, треба просто звернутися в «Лотус». Наші майстри зможуть розтягнути і халяву, і низ взуття. Після такої процедури Ви назавжди забудете про дискомфорт від неправильно підібраниого взуттям, і Вашим ногам буде максимально зручно. Після розтяжки Ви забудете, що туфлі Вам колись тисли і позбудетеся цього неприємного відчуття. Ми допоможемо Вам зберегти не тільки комфорт, а й здоров’я!

   Знижка новим клієнтам Лотус преміум

   усі послуги зі знижкою 10 % на перше замовлення

    Даю згоду на обробку персональних даних

    Передзвонити вам?


     Дякуємо!

     Ваше повідомлення успішно відправлено!

     Поставити запитання