Чому необхідно здавати пальто у хімчистку?

Практично усі світові виробники рекомендую здавати у хімчистку весь верхній одяг. Пальто також не виняток. Якщо в цьому питанні ви готові покластися на стару добру пральну машинку, то будьте готові до псування виробу. Що ж у пальті такого, від чого його не рекомендується прати вдома? Давайте розглянемо поетапно.

По-перше, для пошиття гарного пальто використовують вовну або кашемір. Навіть якщо дозволене прання на маркуванні, у наш час це не дає жодних гарантій, що виріб не «збіжиться», а експериментувати з дорогими речами вкрай небажано. Давно не поодинокі випадки, коли після прання пальто «збігається», а повернути початкові розміри Вам не допоможуть навіть у хімчистці одягу. До того ж, усі міжсезонні речі часто бувають на підкладці, що не збігається, і після домашнього чищення може негарно виглядати з-під пальта.

По-друге, дуже часто, воріт та борти пальта проклеєні, щоб вони зберігали форму. Після прання все зіпсується, і замість відмінної моделі, з коміром стійкою, наприклад, ви дістанете щось безформне. Виправити це можливо, але ціна ремонту одягу значно перевищуватиме вартість професійної хімчистки Київ.

По-третє, біле пальто, це не тільки дуже красиво та жіночно, але й дуже проблемно. Чищення такого пальта однозначно необхідно довіряти лише професіоналам. З білим кольором жарти погані. Домашнє прання може призвести до пожовтіння або посіріння тканини і зрештою Ви віднесете річ у хімчистку, щоб виправити результати домашнього прання, і не факт, що виробу можна буде повернути товарний вигляд.

По-четверте, необхідно враховувати стан речі, ступінь забруднення. Якщо на пальто було сильне забруднення і складні плями, які не очистилися після домашнього прання, Вам все одно доведеться здавати його в хімчистку Київ. Але в цьому випадку робота з Вашим виробом буде не легкою. Виведення плям у домашніх умовах, особливо складних, завжди ризиковане, тому що можна ще більше закріпити пляму на тканині, і вивести її професійними засобами буде вже неможливо. Необхідно правильно оцінити стан пальта і, якщо сильне забруднення не роздумуючи здавайте в хімчистку одягу. Як правило, таким речам потрібно 2-3 цикли чищення, щоб максимально прибрати всі плями, а в домашніх умовах це неможливо.

Також обов’язково враховуйте ускладнюючі фактори, наявність яких унеможливлює самостійне чищення пальта в домашніх умовах. До них відноситься складна, об’ємна фурнітура, комбінації зі шкіри, хутра або замші. Такі пальта зазвичай коштують дорожче через свою складність. Вони виглядають ефектно, помітно, яскраво і підлягають лише професійному чищенню, яке подбає про збереження всіх його елементів.

Чистити пальто необхідно в міру забруднення. При акуратному носінні необхідно чистити один раз на рік, бажано відразу після закінчення сезону. Доглядайте свої речі правильно, і вони слугуватимуть Вам довше.

Знижка новим клієнтам Лотус преміум

усі послуги зі знижкою 10 % на перше замовлення

  Даю згоду на обробку персональних даних

  Передзвонити вам?

   Дякуємо!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!

   Поставити запитання