Хімчистка текстилю, шкіри і хутра професіоналами – це вигідно!

Якщо у Вас є дорогі Вашому серцю речі або Ви не знаєте, як позбутися сильного забруднення і плям, несіть Ваш одяг, взуття та аксесуари в салони хімчистки LOTUS Premium! Наша команда складається з досвідчених професіоналів, які легко визначать спосіб чистки і підберуть потрібні засоби для видалення плям і забруднення в цілому. Ми працюємо з клієнтами по всьому Києву та Київській області, а також надаємо послугу виїзду кур’єра додому або офіс.

Виїзд кур’єра додому або в офіс для приймання Вашого замовлення з хімчистки шкіряного одягу

Більшість вважає, що натуральна шкіра не вимагає особливої уваги і догляду, оскільки вона оброблена спеціальними засобами і не вбирає в себе бруд, пил, деякі рідини. Твердження в більшості випадків правдиве. Але у шкіри є певний термін придатності, після закінчення якого вона втратить колишній блиск, якість і властивості. І в цей момент Вам потрібна буде хімчистка шкіряного одягу.

Хімчистка шкіри являє собою якісну очистку шкіри від будь-якого виду забруднення. Хімчистка LOTUS Premium має професійний набір засобів для видалення плям, забруднення, а також обробки натуральної шкіри для повернення їй колишнього блиску. Ви можете довірити нам абсолютно будь-який виріб з натуральної шкіри, включаючи шкіряні рукавички, сумочки, гаманці, і навіть взуття. Хімчистка шкіряного взуття дозволить повернути парі улюблених чобіт колишню свіжість. Ми настільки якісно обробимо шкіру, що вони виглядатимуть зовсім як нова пара взуття!

Хімчистка натурального і штучного хутра за доступними цінами

Ще один матеріал, який вимагає до себе особливого ставлення — натуральне хутро. Щоб продовжити життя одягу з хутра, необхідно вміти доглядати за ним. Зокрема, це стосується зберігання і чищення. Фахівці хімчистки LOTUS Premium працюють з усіма видами матеріалів! Для обробки одягу й аксесуарів з натурального хутра ми підібрали найкращі засоби, які видаляють навіть найсильніші забруднення. Хімчистка хутряного одягу не пошкодить Ваш виріб, а навпаки – поверне йому колишню свіжість і блиск.

Професійна хімчистка домашнього текстилю і текстильного одягу

Хімчистка текстилю — послуга, в якій ми демонструємо весь наш професіоналізм і досвід! У нашому розпорядженні десяток найменувань чистячих засобів, що дозволяють вирішити питання навіть з найсильнішим забрудненням! Щадний хімічний склад не псує структуру тканини, але активно діє на будь-який вид забруднення.

Ми працюємо з усіма текстильними виробами, від простих до складних. Наша хімчистка текстильного одягу – зразкова послуга, яка користується великою популярністю. Ви можете довірити нам все найдорожче, що є у Вашому гардеробі, і, повірте, — результат Вам сподобається!

А для тих, кому потрібна термінова хімчистка або просто немає часу на відвідання нашого салону, пропонуємо Вашій увазі послугу — виїзд мобільного приймальника додому або офіс! Ми працюємо по всьому Києву та Київській області!

Будьте в курсі новин і знижок

Підпишись на розсилку новин та акцій

    Дякуємо!

    Ваше повідомлення успішно відправлено!