Чому пуховики важко прати в домашніх умовах? Переваги та недоліки?

Пуховики – must have у будь-якому зимовому гардеробі. Найважливіше в пуховику це його наповнювач. І тут перше місце, звичайно ж, посідає пух-перо. Пуховики, наповнені натуральним пухом та пір’ям дуже легкі, і мають найкращу теплоізоляцію. Штучні наповнювачі, такі як синтепон, холлофайбер, поліфайбер та інші мають низьку зносостійкість та великий об’єм. Пуховики з такими наповнювачами не розраховані на сильні морози та не прослужать вам багато років. Так що, якщо ви володар пуховика із пуха та пір’я, вам не страшні морози. Але, крім відчутних плюсів, такі пуховики мають і свій мінус.

Головна проблема пуховика – це чистка. Справа в тому, що пуховик не так просто випрати. Якщо ж ви все ж таки зважилися зробити це в домашніх умовах, то варто знати певні правила прання пуховиків. В першу чергу, необхідно застебнути всі блискавки, закрити всі кнопки або ґудзики, зняти хутро і вивернути пуховик навиворіт.

Прати потрібно при 30 градусах, на делікатному або щадному режимі. Останні моделі пральних машин, як правило, вже включають режим очищення пуху-пір’я. В якості засобу для чищення не можна використовувати стандартні порошки, тому що порошок погано вимивається і залишає розводи. Необхідно користуватися тільки рідкими засобами для прання, а ще краще придбати спеціальні засоби для прання пуховиків. У пральну машину необхідно покласти кілька тенісних м’ячиків, вони забезпечать активне прання та сушіння пуховика, що дозволить йому не злипнутися під час прання, а пуху не збиватися в грудки.

Полоскати пуховики рекомендують мінімум два рази, щоб добре вимити засіб для чищення. Віджимати потрібно на середніх оборотах 400-600 об/хв. Якщо у вашої машинки є сушіння, то сушимо пуховик так само з тенісними м’ячиками, обов’язково повинен бути низькотемпературний режим, що щадить, або ж режим для сушіння пуховиків. Якщо такого режиму немає, то сушити пуховик потрібно на свіжому повітрі, іноді струшуючи, щоб розбити пух. Сушити біля батареї категорично не можна. Сушитися пуховик зазвичай довго, а результат чищення не завжди ідеальний.

Незважаючи на наявність тенісних м’ячиків, пух збивається і його треба розбивати вручну, а це зазвичай довго і не завжди вдало. Крім того, на пуховиках часто після прання з’являються розводи. Виробник здебільшого рекомендують професійну хімчистку одягу, тому прання пуховика вдома, це завжди ризик. Пуховики з натуральним наповнювачем, як правило, дорого коштують, а при належному догляді та професійній хімчистці можуть слугувати понад 10 років.

Плюси професійної хімчистки Київ незаперечні. Спеціальне обладнання та професійна хімія, яка не доступна для покупки у магазинах. Максимальний захист фурнітури – важливий етап у підготовці пуховика до хімчистки, він допомагає уникнути пошкодження тканини та фурнітури. Правильний режим чищення та сушіння допоможуть зберегти форму виробу, запобігти збитості пуху, не залишать розводи. Останнім часом дуже популярні пуховики із вставками хутра, шкіри, великою кількістю складної фурнітури. Все це ускладнюючі елементи, які роблять прання в домашніх умовах неможливим. Ризик того, що після прання ви дістанете зіпсовану річ дуже високу, а кількість людей, які після прання вдома намагаються реанімувати улюблений пуховик у хімчистці, тільки зростає.

Ми рекомендуємо чистити дорогі, брендові речі тільки в хімчистці Київ – Лотус Преміум. Професійний догляд продовжує життя улюбленим речам, мінімізує ризики та зберігає Ваші нерви.

Знижка новим клієнтам Лотус преміум

усі послуги зі знижкою 10 % на перше замовлення

  Даю згоду на обробку персональних даних

  Передзвонити вам?

   Дякуємо!

   Ваше повідомлення успішно відправлено!

   Поставити запитання