Правила догляду за купальниками

Напевно, кожна з нас знає, як важко підібрати ідеальний купальник. Він не тільки повинен добре сидіти по фігурі, а також підкреслювати переваги і приховувати недоліки. Саме тому, обраний купальник – на вагу золота, і щоб він прослужив вам не один літній сезон, необхідно правильно піклуватися про нього.

Купальники виготовляють в основному з поліестеру, лайкри та інших подібних тканин, які добре розтягуються та прилягають до тіла. Якщо за купальником неправильно доглядати, він деформується, розтягується, тим самим втрачаючи свою форму і зовнішній вигляд. Також неправильний догляд призводить до вимивання та вигоряння кольору, купальник стає бляклим і вицвілим. 

Як не допустити такого сумного кінця для улюбленої речі, ми розповімо Вам! Догляд за купальником починається із його придбання. Перед використанням ми радимо скористатися старим методом закріплення кольору. Для цього на літр води додайте дві столові ложки оцту і замочіть купальник на годину, після чого необхідно прополоскати у великій кількості води і висушити. Ця проста процедура допоможе закріпити барвник, а надалі мінімізувати ризики вимивання кольору.

Є певний порядок дій, яких ми рекомендуємо дотримуватись перед і після використання купального костюма:

  • прийміть душ перед тим, як одягнути купальник, під час ополіскування Ви змиєте з себе всі нанесені засоби догляду за тілом, тим самим убезпечите тканину від їх негативного впливу;
  • хлор у басейні та морська сіль негативно впливають на купальник. Слід відразу його прополоскати холодною водою, а після приходу додому випрати зі спеціальним засобом для прання купальників або рідким милом;
  • періть купальники тільки в холодній воді, після прання необхідно добре прополоскати виріб;
  • купальники не можна віджимати та викручувати, такі механічні дії можуть призвести до того, що він розтягнеться та деформується;
  • сушити потрібно тільки в розкладеному стані та в тіні, на сонці може вигоріти колір, а якщо повісити купальник на прищіпки, тканина може витягнутися.

Особливу увагу варто приділити плямам на купальнику. Виводити їх у домашніх умовах досить складно, є ризик зірвати колір чи пошкодити тканину. Тому в складних випадках, коли є сильне забруднення і плями, що важко виводяться, ми рекомендуємо звернутися в професійну хімчистку одягу.

Це, в принципі, всі нехитрі правила догляду за купальними костюмами. Але, крім догляду, не менш важливо, як ви зберігаєте купальник у дома, в міжсезоння. Зберігати купальник, як і всі інші речі, необхідно чистим та сухим. Акуратно розрівняйте його та складіть. Переконайтеся, що купальник повністю сухий, у складеному вигляді йому буде досить важко висохнути, а це може призвести до утворення неприємного запаху, плісняви ​​та появи бактерій. Зберігати купальник потрібно в тканинному мішечку, який забезпечуватиме провітрювання, це зручно і практично.

От і все! Дотримуйтесь наших порад і Ваш купальник надовго збереже свій шикарний вигляд, а Ви завжди будете найяскравішою на пляжі або біля басейну.

Знижка новим клієнтам Лотус преміум

усі послуги зі знижкою 10 % на перше замовлення

    Даю згоду на обробку персональних даних

    Передзвонити вам?

      Дякуємо!

      Ваше повідомлення успішно відправлено!

      Поставити запитання